Делегація ТНПУ ім.В.Гнатюка на ХV Міжнародній науково-практичній конференції ICTERI - 2019 (ФОТО)

Делегація ТНПУ ім.В.Гнатюка

на ХV Міжнародній

науково-практичній конференції

ICTERI - 2019

Вчора, 12 червня, стартувала відкрилася ХV Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках» ICTERI - 2019, а сьогодні, 13 червня, відбулася церемонія урочистого відкриття.

Під час роботи
Під час роботи ICTERI - 2019

Конференція проходить в  у Херсонському державному університеті під егідою Міністерства освіти і науки України, організатори - Université Côte d'Azur (Франція), Alpen-Adria-Universität Klagenfurt (Австрія),  DataArt Solutions Inc. (США) та українські виші - Херсонський державний університет, Запорізький національний університет, КНУ  ім.Т.Шевченка, ХНУ ім.В.Н.Каразіна, «Львівська політехніка», Інститут інформаційних технологій та навчальних ресурсів НАПН.

Цей потужний науковий форум, що проводиться з 2001 р., традиційно об'єднує науковців, відомих технологічними досягненнями та зацікавлених в бізнес-додатках інформаційно-комунікаційних технологій та інфраструктури.

ТНПУ ім.в.Гнатюка на ICTERI - 2019 представляють науковці фізико-математичного та інженерно-педагогічного факультету на чолі з ректором проф.Буяком  Богданом  Богдановичем.

Делегація ТНПУ ім.в.Гнатюка

Ректор ТНПУ професор Богдан Богданович Буяк

Наша делегація внесла пропозицію організатор організаторам цієї всесвітньовідомої дискусійної панелі з публікаціями у "Scopus" наступного року провести цю конференцію на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Довідково

На «ICTERI-2019» подано 581 статтю авторів із 23 країн. Програмним комітетом із 246 осіб з 39 країн відібрано лише 30% статей. 263 учасника з 7 країн представлять 124 доповіді.

Відділ у справах молоді