В ТНПУ ім.В.Гнатюка стартує реєстрація у групи на здачу сертифікованого іспиту на рівень володіння  англійської, німецької та французької мов

В ТНПУ ім.В.Гнатюка стартує реєстрація
у групи на здачу сертифікованого іспиту
на рівень володіння  англійської, німецької
та французької мов

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, факультет іноземних мов, Центр навчання іноземних мов оголошують реєстрацію у групи на здачу сертифікованого іспиту на рівень володіння  англійської, німецької та французької мов.

За результатами іспиту слухач отримає сертифікат, складений двома мовами. Сертифікат про підтвердження рівня володіння іноземною мовою має безстрокову дію та приймається у Міністерстві освіти і науки України для присвоєння вчених звань доцента та професора, а також для включення у групу забезпечення спеціальності.

Детальна інформація за адресою:

Центральний корпус університету – вул. Кривоноса 2 каб. 85.

або за телефоном – 0677284867

Факультет іноземних мов