Проведено соціально-психологічний тренінг для учасників обласної літньої школи Тернопільської МАН (ФОТО)

Проведено соціально-психологічний тренінг

для учасників обласної літньої школи

Тернопільської МАН

У рамках роботи Центру освітніх та психологічних інтерактивних технологій, який функціонує при кафедрі практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, 18 червня доцентом кафедри практичної психології Адамською Зоряною Михайлівною було проведено соціально-психологічний тренінг для учасників обласної літньої школи Тернопільської МАН на базі Теребовлянської філії.

Привітання в тренінговому колі

Вправа Бінго - шукаємо спільні захоплення

Ефективна робота в командах

Групове обговорення

Робота в парах

Завдяки тренінгу учасники мали можливість краще пізнати себе та своїх однолітків, вчилися слухати себе та інших, ефективно та толерантно спілкуватися і співпрацювати в команді.

Доцент кафедри практичної психології

Адамська З. М.