Олімпійська творчість майбутніх педагогів ТНПУ ім.В.Гнатюка

Олімпійська творчість майбутніх педагогів

ТНПУ ім.В.Гнатюка

125 років тому, у 1894 році, відбулась подія, яка  змінила відношення між людиною і спортом. Був створений Міжнародний олімпійський комітет. Трохи більше ніж через пів століття по тому у 1949 році відбулась інша значима подія, яка також значно вплинула на фізичне виховання і спорт у Тернопільській області — запрацювала кафедра фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Ці дві події без перебільшення заслуговують неабиякої уваги. Кафедра фізичного виховання, як один із найстарших навчальних підрозділів університету, де пройшли вишкіл не один десяток висококваліфікованих викладачів, науковців, керівників підрозділів, громадських діячів, згуртований колектив, продовжуючи семидесятирічні традиції працює над формуванням міцної фізично здорової нації, виховання нової плеяди педагогів.

Вже традицією стало з нагоди відзначення важливих подій проводити заходи, які дозволяють нашим студентам усвідомити всю красу фізичної культури і спорту, переосмислити, що фізичне виховання це не лише рухова активність «зарядка», але і великий культурний та духовний пласт людської сутності.

Важливим є формування у майбутніх педагогів бачення олімпійського руху через відображення на папері малюнком його основних ідеалів. В свій час Леонардо да Вінчі говорив що,  "…око це вікно душі, яке є основним засобом за допомого якого розум може найповніше оцінити нескінченні витвори природи, вінцем творіння якої є людина…"

конкурс малюнку
Конкурс малюнку