В ТНПУ ім.В.Гнатюка працює експертна комісія    (факультет філології і журналістики, кафедра журналістики)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка працює експертна комісія

(факультет філології і журналістики,
 кафедра журналістики)

Відповідно до підпункту 20 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», та наказу № 833-л від 12.06.2019 року з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Журналістика» зі спеціальності 061 Журналістика за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка утворена та затверджена комісія у складі:

Голова експертної комісії: Крупський Іван Васильович – декан факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор історичних наук, професор.

Член експертної комісії: Мітчук Ольга Андріївна – декан факультету журналістики Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Степана Дем’янчука», доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри соціальних комунікацій.

Експертна комісія у ТНПУ ім.В.Гнатюка працює упродовж 18-20 червня 2019 р.

На зустрічі з ректором - проф. Буяком Б.Б.