Зустріч з чемпіонкою в ректораті ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Зустріч з чемпіонкою в
ректораті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Стали вже доброю традицією зустрічі ректора ТНПУ ім. В.Гнатюка проф.Буяка Б.Б. з студентами-спортсменами, які здобувають перемоги на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Цього разу до ректора завітала дворазова чемпіонка ХIV літньої Універсіади України з легкої атлетики, студентка факультету фізичного виховання Долинчук (Більчак) Оксана.

З ректором та керівництвом факультету ФВ

Наприкінці травня в м.Кропивницький відбулись змагання з легкої атлетики за програмою ХIV літньої Універсіади України. У цих змаганнях Оксана брала участь у двох видах. Спочатку впевнено перемогла у бігу на 800 м, а згодом допомогла збірній Тернопільської області вибороти першість в естафетному бігу 4х100 м.

Нагороди Більчак Оксани

Під час зустрічі Долинчук (Більчак) Оксана розповіла про свій спортивний шлях до успіху, поділилась подальшими планами на сезон і подякувала керівництву університету та факультету фізичного виховання за створення умов для поєднання навчання і тренування.

У зустрічі також взяли участь декан факультету фізичного виховання Омельяненко В.Г., завідувач кафедри ТМОПС Ладика П.І та президент федерації легкої атлетики Тернопільської області Єднак В.Д.

Під час зустрічі Б.Б.Буяк поділився планами покращення спортивної бази університету та висловив надію, що і в подальшому легкоатлети університету будуть посідати призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Під час зустрічі з ректором

Зустріч завершилась врученням О.Долинчук (Більчак) подяки від університету за високі спортивні досягнення та підвищення іміджу університету. Окрім того, ректор вручив Оксані фірмову університетську футболку та атрибутику з символікою ТНПУ.

Вручення відзнак університету

Доц. Єднак.В.Д