Олімпійський день у файному місті Тернопіль об’єднав викладачів, студентів, випускників ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Олімпійський день у файному місті Тернопіль

об’єднав викладачів, студентів, випускників

ТНПУ ім.В.Гнатюка

З нагоди святкування 125 річниці створення Міжнародного олімпійського комітету у файному місті Тернопіль 22 червня 2019 року пройшов олімпійський день. Цьогорічне свято вирізнялось присутністю великої кількості молоді. А там, де молодь — там зрозуміло і істинні прихильники олімпійського руху  — викладачі, студенти, випускники найкращого педагогічного навчального закладу України - Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Молодь - наше майбутнє раді чого ми працюємо

Валерій Єднак Андрій Огнистий з чемпіоном світу Дмитром Підручним
Валерій Єднак, Андрій Огнистий з чемпіоном світу Дмитром Підручним

Спортивна сім'я - гордість нашого університету

Особистий приклад, жертовність у вихідний день, любов до спорту і своєї професії об’єднали випускників нашого університету: Чемпіона Світу з біатлону Дмитра Підручного, завідувача кафедри фізичного виховання Андрія Огнистого, доцента кафедри ТМОПС Валерія Єднака, першого заступника голови обласного НОК України Віталія Ігнатенка, керівників міських та обласних структур молоді, здоров’я, фізичної культури і спорту Валерія Кравчука, Миколу Крутя, Галину Федорович, Володимира Ванджуру, Андрія Рибака, Павла Клочка, навколо ідеї виховання гармонійно розвиненої української молоді.

Волонтери - студенти ТНПУ

Галина Федорович Дмитро Підручний наші відомі випускники
Галина Федорович, Дмитро Підручний  - наші відомі випускники

Андрій Рибак Микола Круть наші відомі випускники