В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели  Camp Lead University Ternopil

В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели

Camp Lead University Ternopil

Завершились 4 дні інтенсиву Camp Lead University Ternopil, що тривав з 19 по 22 червня в ТНПУ ім. В.Гнатюка.

Захід зібрав більше 40 учасників-освітян з різних регіонів нашої країни, з різним викладацьким досвідом та стажем, проте засвідчив, що прагнення до модернізації та реформування освіти та уроків, зокрема, є універсальним та спільним бажанням і педагогів, як імплементаторів змін, і студентів, як індикаторів освітньої системи.

Особлива подяка Ashley Emerson, Ірині Олійник та Ірині Задорожній за організацію заходу та створення англомовного креативно-навчального простору, а також усій команді волонтерів Корпусу миру (Wendy Finlayson /English Language Fellow/, Gianna Hegarty, Shaun Hicks, Jessica Starbird and Karl Tyler) та колективу кафедри англійської філології і методики навчання англійської мови за допомогу у його реалізації!

Це було:
круто, професійно,
різнопланово, креативно,
позитивно, практично,
затребувано, дієво,
аналітично, інтерактивно,
методично, інформативно,
комунікативно, цікаво,
результативно та прогресивно!

Бажаємо усім ідейних проектів та нових горизонтів розвитку!

авідувач кафедри англійської філології
та методики навчання англійської мови
доктор педагогічних наук, професор
Задорожна Ірина Павлівна