Профком працівників ТНПУ організував поїздку в Карпати!

Вже традиційно, завершуючи навчальний рік, профком працівників університету організував 21-22 червня 2019 року та фінансово підтримав відпочинкову, пізнавальну поїздку мальовничими куточками Українських Карпат. В перший день цієї захоплюючої подорожі всі учасники мали змогу відвідати Ту́стань — середньовічну наскельну фортецю-град і митницю ІХ—ХVІ століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані у Сколівському районі Львівської області, поблизу с. Урич, що на південь від міста Борислава та південний схід від селища Східниця. Унікальна пам'ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву і входить до складу Державного історико-культурного заповідника «Тустань». Для вечері та нічлігу наша група продовжила подорож до курортного с. Пилипець Міжгірського району Закарпатської області. Другий день мандрівки подарував нам можливість за допомогою витяга помилуватися краєвидами Боржавських полонин, здійснити сходження на одну із найвищих вершин г.Ґимба (1491 м) та на завершення відвідати відомий гірський водоспад «Шипіт» (висота 14 м). Працівники університету повертались до Тернополя сповнені сил, знань та нових вражень, обдумуючи маршрути наступних подорожей.

Каплун І.Г., заступник голови профкому працівників університету

За нами - велична колись фортеця Тустань.

На фоні мальовничих закарпатських краєвидів з верхньої площадки витяга.

Одна із найвищих боржавських вершин - г.Гимба.

Найкрасивіший водоспад Закарпаття - Шипіт