Магістрантка ТНПУ ім.В.Гнатюка - чемпіонка України з жіночої боротьби

Магістрантка ТНПУ ім.В.Гнатюка -

чемпіонка України з жіночої боротьби!

10-12 липня у м.Івано-Франківськ відбувся чемпіонат України з вільної боротьби та чемпіонат України з жіночої боротьби до 23 років. Просторий зал місцевого коледжу фізичного виховання на своїх килимах зібрав понад 300 представників і представниць цього олімпійського виду спорту зі всіх регіонів України, адже «на кону» були путівки на чемпіонат світу.

Вдало виступила на цих змаганнях магістрантка факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт») майстер спорту України міжнародного класу Ірина Коляденко. Вона стала чемпіонкою у ваговій категорії до 65 кг. Ірина перемогла в усіх трьох поєдинках і виборола право представляти Україну на чемпіонаті світу, який у вересні відбудеться в Казахстані.

Перед виходом на фінальну сутичку

Під час нагородження.
Під час нагородження

Ірина зі своїм особистим тренером Володимиром Яременком «Усі суперниці були доволі кваліфіковані: спочатку два майстри спорту, а у вирішальному поєдинку – майстер спорту міжнародного класу. Ірина впевнено здобула чисту перемогу на «туше» – простіше кажучи, поклала суперницю на лопатки. А під час нагородження нас очікувала приємна несподіванка – Ірині вручили ще й персональний приз за найкращу техніку на чемпіонаті», – розповів особистий тренер спортсменки Володимир Яременко (який до речі теж свого часу навчався і тренувався у ТНПУ).

Ірина зі своїм особистим тренером
Володимиром Яременком

Нагадаємо, восени минулого року Ірина Коляденко двічі стала бронзовою призеркою світових першостей: у вересні вона здобула медаль на юніорському чемпіонаті в Словаччині, а в листопаді піднялася на п’єдестал чемпіонату світу серед жінок до 23-х років, який проходив у румунській столиці. В травні цього року після перенесеної травми коліна і реабілітації, виграла престижний міжнародний турнір, присвячений видатним українським борцям і тренерам, а тепер чітко і впевнено перемогла на чемпіонаті України. Це має велике значення, бо перемоги на таких офіційних змаганнях – це основні показники класності. Працюємо далі, орієнтуючись уже на успіхи на міжнародній арені», – зазначив тренер.

Як уже зазначалось, за результатами змагань Ірина здобула право представляти Україну на чемпіонату світу серед жінок, що пройде 14-22 вересня 2019 року у столиці Казахстану місті Нур-Султан та чемпіонаті світу серед жінок до 23 років, що відбудеться наприкінці жовтня в угорській столиці.

Вітаємо нашу магістрантку з перемогою та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Приз за кращу техніку

Заслужені нагороди
Серед заслужених нагород - приз за кращу техніку

Окрему подяку висловлюємо керівництву університету в особі ректора професора Буяка Богдана Богдановича і декану факультету фізичного виховання доценту Омельяненку Володимиру Григоровичу за створені умови для навчання та подальшого спортивного удосконалення.

Також висловлюємо щиру вдячність всім викладачам за розуміння і підтримку в допомозі на навчальній та спортивній ниві всіх наших студентів-спортсменів, адже спортивні результати поряд із навчальною і науковою діяльністю є однією із складових іміджу університету!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.