ФК "Тернопіль-педуніверситет" готовий до Чемпіонату Європи в Мадриді! (ВІДЕО) (ФОТО)

ФК "Тернопіль-педуніверситет"

готовий до Чемпіонату Європи

в Мадриді!

В червні у Києві відбулась фінальна частина XVIII чемпіонату України серед закладів вищої освіти сезону 2018/19 з футболу, за результатами якого  ФК "Тернопіль-педуніверситет" виборов звання чемпіона України серед студентів, а також путівку на студентську першість Європи у Мадриді.  Чемпіонат триватиме з 19 по 27 липня.

Перед відповідальною поїздкою в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася урочиста зустріч з гравцями команди. В залі засідань зібралися футболісти на чолі з тренером, представники адміністрації університету, керівництво факультету фізичного виховання і, звичайно ж, уболівальники. Почесним гостем зустрічі став міський голова Тернополя С.В.Надал.

Зустріч
Зустріч в рідному університеті

Спортивна гордість
Спортивна гордість України

Після приязного спілкування і добрих слів на адресу команди футболісти отримали від міського голови нову стильну спортивну форму, в якій захищатимуть на Чемпіонаті Європи честь університету, міста і України серед студентських команд у Мадриді.

До нових перемог!
Вручення нової форми

У новій формі - до нових перемог!

Гравці ФК "Тернопіль-педуніверситет" та адміністрація ТНПУ ім.В.Гнатюка щиро дякують міській раді та меру міста С.В.Надалу за розуміння потреб провідної студентської команди, команди, підтримку, сприяння її розвитку та переданий повний комплект нової, презентабельної спортивної форми!

Зазначимо, що команда ТНПУ ім.В.Гнатюка вже не вперше вирушає на подібні змагання і виборювала звання Чемпіонів Європи, тож і сьогодні учасники зустрічі висловлювали віру в спортивний потенціал футболістів, лунали чисельні побажання перемоги.

Бажаємо спортивної фортуни!

Вболіваймо разом!

ТНПУ найкращий!
 А Ви з нами?