Магістрантка ТНПУ ім.В.Гнатюка -  срібний призер престижного    Міжнародного турніру з жіночої боротьби (ВІДЕО) (ФОТО)

Магістрантка ТНПУ ім.В.Гнатюка

срібний призер престижного

Міжнародного турніру з жіночої боротьби

1-4 серпня в польській столиці м. Варшаві відбувся 23 Міжнародний турнір з вільної боротьби серед жінок «Poland Open». Успішно виступила на цих змаганнях магістрантка факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт») майстер спорту України міжнародного класу Ірина Коляденко. У ваговій категорії до 65 кг Ірина, провівши три сутички, впевнено вийшла до фіналу, почергово здолавши суперниць з Польщі, Росії та Угорщини. Але через отримане раніше пошкодження не змогла продовжувати далі боротьбу, в результаті здобувши срібну нагороду.

Ці змагання були одним з важливих етапів підготовки перед чемпіонатом світу, що пройде 14-22 вересня у столиці Казахстану місті Нур-Султан.

За мить до перемоги

Перемога над російською спортсменкою

Ура! Перемога!

Ірина Коляденко на п'єдесталі пошани

Вітаємо нашу магістрантку з перемогою та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Висловлюємо подяку керівництву університету в особі ректора професора Буяка Богдана Богдановича і декану факультету фізичного виховання доценту Омельяненку Володимиру Григоровичу за створені умови для навчання та подальшого спортивного удосконалення.

Також висловлюємо щиру вдячність всім викладачам за розуміння і підтримку в допомозі на навчальній та спортивній ниві всіх наших студентів-спортсменів, адже спортивні результати поряд із навчальною і науковою діяльністю є однією із складових іміджу університету!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.