Доцент ТНПУ ім.В.Гнатюка побувала на серпневій конференції МОН, присвяченій НУШ (ФОТО)

Доцент ТНПУ ім.В.Гнатюка побувала

на серпневій конференції МОН,

присвяченій НУШ

Сьогодні делегація тернопільських освітян, в тому числі і представника нашого університету - кандидата пед.наук, доц. Писарчук О.Т., відвідала серпневу конференцію «Нова Українська Школа: виклики та перспективи освітньої реформи» за підтримки МОН України в м.Київ.

О.Писарчук

На конференції обговорювались питання візії реформування української освіти, виклики майбутнього, НУШ: результати першого року, підготовка до нового.

Також розглядались проблеми середньої освіти, інклюзії, концепції розвитку педагогічної освіти, освітньої статистики та фінансування, автономії закладів професійної освіти, освітньої статистики та фінансування, педагогіки партнерства та багато іншого.

на конференції

Дякуємо усім організаторам, модераторам та спікерам за отриманий досвід!

Відділення початкової освіти
інституту педагогіки і психології