Кафедра теорії і методики української та світової літератури сердечно вітає з 70-літтям Ткачука Миколу Платоновича! (ФОТО)

Кафедра теорії і методики української

та світової літератури

сердечно вітає з 70-літтям

Ткачука Миколу Платоновича!

Кафедра теорії і методики української та світової літератури сердечно вітає з 70-літтям завідувача кафедри, доктора філологічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Ткачука Миколу Платоновича!!!

Щиро бажаємо дорогому ювілярові міцного-преміцного здоров’я, творчого довголіття, гармонійної радості, родинного затишку, усіх земних благ щедрою Господньою рукою.

Нехай духовний урожай з Вашого житейського поля надає Вам і Вашим близьким сили щоденної і впевненості у дні прийдешньому.

Любимо Вас, цінуємо, шануємо й у філологіному «саду божественних пісень» голосно, натхненно й зичливо співаємо Вам: «Многая літа!»

Кафедра теорії і методики української та світової літератури

До вітань кафедри приєднується весь колектив ТНПУ ім.В.Гнатюка. Нехай Вам легко мріється, натхненно працюється, а омріяне щасливо збувається, шановний ювіляре!