Освітній десант в ТНПУ ім.В.Гнатюка

27 вересня у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка буде проведено серію майстер-класів «Освітній десант», спрямовану на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО та коледжів й популяризацію сучасних підходів у викладанні та навчанні освітніх майстер-класах.

Що вас чекає? Панель коротких виступів від спікерів заходу, дві лінійки майстер-класів, зустріч з однодумцями та якісний нетворкінг.

Двогодинні майстер-класи будуть присвячені:

- сучасним підходам та методам у викладанні та навчанні: фасилітації, тренінгу, коучингу тощо.

- інструментам розвитку компетентностей XXІ ст. під час начального процесу: креативності, роботи в команді, ефективної комунікації, емоційного інтелекту.

На майстер-класах будуть надані конкретні інструменти, які зразу можна буде використовувати в своїй практиці. Кожен учасник не тільки побачить зі сторони, як працює ведучий, а й буде повноцінним учасником освітнього процесу.

Кожен учасник отримає сертифікат про участь у заході за підписом всіх чотирьох партнерів.

Час проведення заходу: з 10:00 до 16:00.

Вартість участі: 240 грн + 6 грн сервісний збір.

Не зволікайте, кількість місць обмежена.

Квитки тут:

Для купівлі квитка треба зареєструватися / авторизуватися на сайті та заповнити реєстраційну анкету заходу.

До зустрічі 27 вересня в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за адресою: м. Тернопіль, вул. Максима Кривоноса, 2.

Контакти: (093) 581-81-13 (097) 881-76-75 Nelia Lebid

Бюро кар'єри ТНПУ ім.В.Гнатюка