ЗМІ про нас. Тренера збірної команди з футболу ТНПУ ім.В.Гнатюка нагороджено орденом

ЗМІ про нас

Тренера збірної команди з футболу

ТНПУ ім.В.Гнатюка

нагороджено орденом

Указом Президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня фізичної культури і спорту відомого тернопільського футбольного тренера Василя Івегеша нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

– За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність нагородити орденом «За заслуги» III ступеня Івегеша Василя Петровича – головного тренера збірної команди з футболу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, – йдеться в Указі Президента України.

Нагадаємо, команда ФК «Тернопіль-Педуніверситет» під керівництвом Василя Петровича на студентському чемпіонаті Європи в Іспанії здобула срібні нагороди.

Федерація футболу Тернопільської області вітає Василя Івегеша з заслуженою відзнакою та бажає йому і далі працювати на розвиток та популяризацію тернопільського та українського футболу.