ЗМІ про нас. За високі досягнення у спортивній галузі тернополянам присвоєно державні нагороди
ЗМІ про нас

За високі досягнення у спортивній галузі

тернополянам присвоєно державні нагороди

Згідно Указу Президента України з нагоди Дня фізичної культури та спорту, високі відзнаки отримали видатні представники спортивної галузі Тернопілля.

Так, за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено Івегеша Василя Петровича - головного тренера збірної команди з футболу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Підручного Дмитра Володимировича - чемпіона світу 2019 року з біатлону.

Колишню тернополянку, а зараз киянку, вихованку тернопільської школи фехтування, призерку чемпіонатів світу з фехтування Олену Кривицьку відзначено орденом княгині Ольги II ступеня.

Нагадаємо, що цьогоріч тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний вперше історії українского біатлону у змаганнях чоловіків здобув золото у гонці переслідування на чемпіонаті світу у шведському Естерсунді, а команда Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка ФК «Тернопіль-ТНПУ» під керівництвом Василя Івегеша виборола срібні нагороди студентського чемпіонату Європи, який відбувся у столиці Іспаній місті Мадриді.

chasopys.te.ua