Вітаємо доцента ТНПУ ім.В.Гнатюка Катерину Огнисту з  почесними нагородами! (ФОТО)

Вітаємо доцента ТНПУ ім.В.Гнатюка

Катерину Огнисту

з  почесними нагородами!

Вітаємо доцента кафедри фізичного виховання Катерину Огнисту з подяками Міністерства освіти і науки України та Національного олімпійського комітету України!

З нагоди дня фізичної культури і спорту в Україні подяками Міністерства освіти і науки України та Національного олімпійського комітету України відзначено доцента кафедри фізичного виховання Катерину Огнисту.

відзнаки

Вітаємо з нагородою і бажаємо з цією особистою перемогою у своєму житті стати ще сильніше і впевненіше, відчути в собі величезний ентузіазм і відкрити в собі великий потенціал, остаточно визначитися зі своїми мріями і бажаннями, сміливо і рішуче рухатися вперед, долаючи будь-які перешкоди на шляху до важливих цілей. Здоров’я, успіхів, підтримки близьких людей та оптимізму!

Колектив кафедри фізичного виховання