Студенти-журналісти ТНПУ ім.В.Гнатюка навчаються практикуючись!

Студенти-журналісти ТНПУ ім.В.Гнатюка

навчаються практикуючись!

17 вересня 2019 року була проведена екскурсія в мультимедійну редакцію RIA та «20 хвилин» в рамках дисципліни «Журналістський фах: інтернет-журналістика» (доцент Синоруб Г. П.) для студентів групи ЖУР-3.

Головний редактор видання Мар’яна Дохват детально ознайомила студентів із роботою журналістів «20 хвилин». Вона розповіла, що сайт видання оновлюється кожні 30 хвилин, редакційною політикою заборонено копіювати будь-яку інформацію з сайту, вся реклама маркується незалежно від її змісту тощо.

Мультимедійна редакція RIA та «20 хвилин»

Мар'яна Дохват розповідає про роботу журналістів видання «20 хвилин»

Редактор уточнила, що вся інформація, яка публікується на сайті є перевіреною та підтвердженою офіційними джерелами. Кожен журналіст має свої редакційні завдання на робочий день.

Журналісти видання «20 хвилин»

Студенти групи ЖУР-3 та доцент Синоруб Г. П. з редакційним колективом видання

Поєднання теорії з практикою робить навчальний процес цікавим, пізнавальним та дає можливість ще більше заглибитися в майбутню професію, полюбити її.

Олена Патерик