ТНПУ ім.В.Гнатюка запрошує на "Ніч коду"

Ніч коду проводиться у співпраці зі STEM-центром фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка 9-10 жовтня 2019 року.

Організовується для дівчат-студенток І-ІІІ курсів коледжів та університетів м.Тернополя та області (вік — 17-24 роки). На факультеті діє освітня програма “Інженерія ігрових проектів”, яка передбачає навчання розробці та просування ігрових комп'ютерних проектів.

Напрацьований досвід використання різних платформ програмування ігор. Подія тривалістю 6 годин передбачає такі активності:

1) ознайомлення із платформою кодування ігор;
2) створення команди проекту та обговорення ідеї ігрової програми;
3) розробка ігрового проекту, його кодування та тестування;
4) презентація проекту та його апробація іншими учасниками;
5) нагородження учасників.

Активності будуть чергуватись коду-перервами, під час яких відбуватиметься спілкування із програмістами-розробниками ігор із ІТ-компаній м. Тернополя.