Доцент кафедри психології розвитку і консультування Ірина Чорна взяла участь у проекті ОБСЄ в Україні (ФОТО)

Доцент кафедри психології розвитку

і консультування

Ірина Чорна взяла участь у проекті ОБСЄ

в Україні

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України у рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати» організував регіональне обговорення за круглим столом щодо проекту  заходів зміцнення довіри між урядом і громадянським суспільством.

Координатори проектів ОБСЄ в Ураїні, представники офісу Президента України

Доцент кафедри психології розвитку і консультування, активний громадський діяч, заступник голови ГО «Самооборона Тернопільщини», заступник голови Громадської ради при Тернопільській облдержадміністрації Ірина Чорна вчергове взяла участь у роботі проекту, який цього року відбувся у Львові. В ході роботи відбулось обговорення, внесення правок та доповнень до  проекту рекомендацій стандартів якості та належного врядування для організацій громадянського суспільства як механізму зміцнення довіри, розробленого на основі існуючих міжнародних практик та стандартів.

У заході приймали участь делегати від громадських організацій та представники органів державної влади Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Делегати Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської областей

Делегати від Тернопільської області