У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся показ  документального фільму  про знаного канадського драматурга  і письменника Джорджа Ригу(ФОТО)

У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся показ
документального фільму
 про знаного канадського драматурга
і письменника Джорджа Ригу

Just a Ploughboy

В понеділок 16 вересня студенти та викладачі кафедри теорії і практики перекладу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка мали змогу поспілкуватися із гостями з Канади - режисеркою Джиною Пейзант-Кравець та перекладачем, канадознавцем Валерієм Полковським, який є частим гостем у нашому університеті.

Вступне слово режисерки Джини Пейзант-Кравець

Переглядаємо фільм про Джорджа Ригу

Ці люди представляють творчість Джорджа Риги, найкращого англомовного драматурга Канади. Ми мали змогу подивитися короткометражний фільм мовою оригіналу про цього надзвичайно талановитого чоловіка. Це, направду, непересічна, розумна та творча людина, яка надихалась та надихала, і продовжує робити це до сьогодні своїм надбанням.

Фото з гостями з Канади

Спільне фото студентів, викладачів і канадських гостей

З кожною хвилиною фільму, з кожним новим фактом та розповіддю про Джорджа моє серце завмирало від захоплення! Студенти були зацікавлені в біографії драматурга, проте сьогодні відомо не надто багато: все, що нам вдалося дізнатися, це те, що він із простої фермерської сім’ї, родом, можливо, із Волині чи Закарпаття, займався посівами та доглядом землі, багато працював для свого саморозвитку і задля змоги подорожувати. Я щиро вражена його силою волі!

Також, як відомо, на сьогоднішній день українською мовою перекладено лише два його твори, що дуже прикро насправді. Проте, я сподіваюся, що з часом ми зможемо почути більше його шедеврів нашою рідною мовою. Такі зустрічі надихають та допомагають збагнути, як важливо бути всебічно розвиненою особистістю, працювати та вдосконалюватися. Хочу вірити, що в стінах нашого університету буде відбуватися все більше таких зустрічей!

Cтудентка групи ПА-26
факультету іноземних мов