Студенти-журналісти ТНПУ ім.В.Гнатюка завітали на "УХ-радіо" (ФОТО)

Студенти-журналісти ТНПУ ім.В.Гнатюка

завітали на "УХ-радіо"

18 вересня студенти групи ЖУР-4 факультету філології і журналістики завітали з екскурсією на "УХ-радіо"  в рамках дисципліни «Журналістський фах: радіовиробництво і радіорежисура». Організувала цей захід кандидат наук із соціальних комунікацій, викладач кафедри журналістики Решетуха Тетяна Василівна.

Програмний редактор Світлана Філіпова розповіла про специфіку роботи, формат та структуру радіо. Пояснила, як формується програмна сітка на УХ-радіо та як відбираються новини. Показала студії, в яких ведеться прямий ефір та звукозапис. Сама зустріч проходила в цікавому форматі "Питання-Відповідь".

Світлана Філіпова розповідає про специфіку роботи радіо

Студенти оглядають студію звукозапису

Після цього керівник рекламного відділу Анна Лазорко розповіла, як заохочують клієнтів, як змінився формат радіо за період його існування, з чого починали і до чого дійшли, а також що потрібно,  аби бути успішною радіостанцією.

Анна Лазорко розказує про рекламний відділ

- Особисто для мене екскурсія на "Ух-радіо" була пізнавальною. Я почерпнула багато нової інформації, побачила, як злагоджено працюють на цьому ЗМІ. Цікаво було послухати також, за якими критеріями відбирають новини, - ділиться враженнями студентка Олена Чайківська.

Студенти на УХ-радіо
Студенти на "УХ-радіо"

Такі екскурсії є дуже корисними, оскільки дозволяють побачити професію не лише з теоретичної сторони, але й практичної.

Юлія Огороднік
Фото: Юлія Вітюк