Профком ТНПУ ім.В.Гнатюка організував поїздку в Карпати (ФОТО)

Профком ТНПУ ім.В.Гнатюка

організував поїздку в Карпати

Вже традиційно починаючи новий навчальний рік, профком працівників університету організував 28-29 вересня 2019 року та фінансово підтримав відпочинкову, пізнавальну поїздку мальовничими куточками Українських Карпат. В перший день цієї захоплюючої подорожі всі учасники мали змогу відвідати та послухати розповідь про Пнівський замок, що знаходиться на окраїні м.Надвірна.

Біля Пнівського замку

Також працівники університету пройшли відомий маршрут до Скель Довбуша та продовжили мандрівку на г.Маковиця, що є однією з найвищих в околицях м.Яремче.

На горі Маковиця

Для вечері та нічлігу наша група продовжила подорож через с.Микуличин до готелю «Прут» (с.Татарів). Другий день мандрівки подарував нам можливість помилуватися краєвидами околиць Буковелю, відвідати вольєрне господарство, атракцію «Карпати в мініатюрі», водоспад «Пробій» та Яремчанський сувенірний ринок. Працівники університету повертались до Тернополя сповнені сил, знань та нових вражень, обдумуючи маршрути наступних подорожей.

Карпати в мініатюрі

Біля р.Прут на Яремчанському ринку

Скелі Довбуша

Заступник голови профкому працівників університету