ЗМІ про нас. "Педуніверситет" - володар Кубка Тернополя 2019 р.! (ФОТО)

ЗМІ про нас

"Педуніверситет" - володар

Кубка Тернополя 2019 р.!

16 жовтня, на Тернопільському міському стадіоні відбувся фінальний поєдинок кубка Тернополя 2019 року. Застрілися команди «Педуніверистет» та «Автоцентр-88». У безкомпромісній боротьбі перемогу здобули майбутні педагоги – 3:2.

Активніше матч розпочали студенти, які вже на 7-й хвилині відкрили рахунок. Василь Винничук прорвався крізь центр захисту «Автоцентру-88» і точно пробив низом (1:0). Молоді футболісти не збавляли обертів і на 11-й хвилині зуміли подвоїти перевагу. Оборонець «Автоцентру-88» у простій ситуації зіграв рукою у штрафному майданчику і арбітр матчу призначив пенальті, яке реалізував Роман Голодрига (2:0).

У середині першого тайму ініціативу перехопили гравці «Автоцентру-88» і зуміли один м’яч відіграти. Власне це їм допоміг зробити голкіпер «Педуніверситету» Юрій Чуба, котрий у простій ситуації після несильного удару Івана Ясенка пропустив м’яча під ногою, хоча міг спокійнісінько забрати його до рук (2:1).

На початку другого тайму «Автоцентр-88» мав хорошу нагоду зрівняти рахунок, коли суперник порушив правила у карному майданчику. Пенальті взявся пробивати досвідчений Віталій Бодак, однак переграти Юрія Чубу він не зумів. Тим не менше, гравці «Автоцентру-88» таки змогли вирівняти становище на футбольному полі. Після подачі кутового точно головою пробив Дмитро Снятовський (2:2). Та все ж молоді футболісти знайшли в собі сили знову вийти вперед. Цього разу вже вони отримали право на кутовий. Після подачі виник сумбур біля воріт «Автоцентру-88», м’яч відскочив до Максима Лилика і той красивим ударом забив третій м’яч для «Педуніверситету» (3:2). Той ж Лилик за кілька хвилин змушений був залишити поле, оскільки отримав друге попередження. Суперник намагався дальніми передачами до штрафного майданчика реалізувати більшість, забивши рятівний гол, але студенти вистояли і заслужено здобули кубок Тернополя.

Одразу по завершенні матчу відбулася урочиста церемонії нагородження. Кращим гравцем фінального матчу організатори визнали Сергія Куріцького («Автоцентр-88»). Далі команда «Автоцентр-88» отримала медалі, як фіналіст кубка, а колектив «Педуніверситету», окрім медалей, отримав кубок-переможця.

Нагородження провели голова Тернопільської міської федерації футболу Михайло Ібрагімов та начальник відділу спорту Тернопільської міської ради Валерій Кравчук.

«Педуніверситет» (Тернопіль) – «Автоцентр-88» (Тернопіль) – 3:2 (2:1)

16 жовтня. Тернопіль. Міський стадіон. 200 гл. +20 град.

Арбітр: Іван Мандзюк (Зборів), асистенти – Юрій Королюк (В. Глибочок), Тарас Зубик (Козова).

«Педуніверситет»: Чуба, Чубатий, Волошин, Рудзевич, Валах, Романішин, Федчишин (Сисюк, 76), Нога (Возний, 90+3), Голодрига, Шевчук (Лилик, 46), Винничук.

«Автоцентр-88»: Іванський, М. Куріцький, С. Куріцький, Бодак, Паперовський, Ясенко, Д. Снятовський, М. Снятовський (П. Слободян, 73), Р. Снятовський, Федорчук, Галько.

Голи: Василь Винничук (7), Роман Голодрига (11, з пен.), Іван Ясенко (19), Дмитро Снятовський (67), Максим Лилик (77).

На 47-й хвилині пенальті не реалізував Віталій Бодак (воротар).

Попереджені: А. Романішин (32), Р. Снятовський (64), М. Лилик (66).

Вилучений: М. Лилик (82, друге попередження).

ffternopil.com