Прогресивних освітян єднає  Крайовий форум  «Освіта – енергія майбутнього»  в ТНПУ ім.В.Гнатюка (ВІДЕО) (ФОТО)

Прогресивних освітян єднає
Крайовий форум
«Освіта – енергія майбутнього»
в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Сьогодні, 19 жовтня, в ТНПУ ім.В.Гнатюка з'їхалися найактивніші освітяни краю на форум з промовистою назвою «Освіта – енергія майбутнього». Університет не обмежив ні вік, ні фах учасників. Це і освітяни, і вчителі, і цілі педагогічні династії. Серед гостей бачимо також дітей, учнів разом з батьками, задіяні студенти, приїхали представники влади, бізнесу, громадськості. Учасники отримали понад 600 сертифікатів.

Форум проводиться під егідою МОН України, Національного агентства із забезпечення якості освіти, Управління освіти і науки Тернопільської ОДА, Управління освіти і науки  Тернопільської міської ради, Управління державної служби якості освіти у Тернопільській області. Головний організатор - Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Від захвату охочих оглянути тематичні локації "Гостини  в ТНПУ" у фоє стоїть веселий гомін. З надзвичайною цікавістю гості спостерігають за дослідами, знайомляться з виставками, спілкуються з реконструкторами, облаштовані фотозони. Особливий сюрприз приготував факультет мистецтв. Ї

Раді гостям

реконструктори

Фахівці готові до спілкування з однодумцями та дискусій з опонентами. У програмі форуму - круглий стіл, майстер-класи, тренінги, диспути... Учасники також готові поділитися досвідом та новими задумками, приготували презентації, проблемні питання для обговорення у колі фахівців.

Гості заходу матимуть змогу провести насичений яскравими емоціями  день у компанії однодумців, разом попрацювати у форматі круглого столу, взяти участь у цікавих майстер класах та тренінгах, подискутувати на важливі теми, пов’язані з освітніми проблемами, реформою школи тощо, переглянути презентації учасників форуму та побувати на фестивалі професій «Гостини в ТНПУ».

Форум проходитть нестандартно, демократично і професійно.

Програма форуму

09:00–11:00 – Реєстрація учасників. Ознайомлення з професійними локаціями університету.

11:00–12:00 – Відкриття форуму.

Виступ ректора ТНПУ ім.В.Гнатюка проф. Б.Б.Буяка
Про символіку ЗВО, соцмережі, студентоцентризм, автентичні іграшки, ініціативи колективу, нові спеціальності, навчальні ігри, іноземних студентів, безкоштовні програми академічної мобільності, подвійні дипломи і перехресне навчання наших студентів в Європі зі стипендією від 600 до 1400 євро.

Стратегічна панель.

12:00–15:00 – Робота секцій за напрямами та спеціальностями. Конкурси, майстер-класи, тренінги, круглі столи, презентації та ін.

15:00–15:30 – Підсумки форуму. Вручення сертифікатів, нагородження учасників форуму, спільна фото сесія.

Напрямки роботи секцій
  • Педагогіка і психологія - науки майбутнього
  • Іноземні мови - виклик і необхідність
  • Інноваційні технології в процесі вивчення фізики, математики та інформатики
  • Фізична культура - основа здорового способу життя
  • Історія рідного краю: Тернопілля
  • Партнерська взаємодія в освітньому процесі з біології та хімії
  • Вивчення української мови, української та зарубіжної літератури в контексті медійної освіти
  • Формування природничої компетентності в процесі вивчення географічних, екологічних та краєзнавчо-туристичних дисциплін
  • Комп'ютерні технології в освіті
  • Інноваційні методики навчання в технологічній освіті
  • Мистецька освіта
  • Акредитація освітніх програм закладів вищої освіти

Нагадаємо, що зареєстровані освітяни отримають сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин.

Слідкуйте за роботою форуму в соцмережах:
facebook та instagram

Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього»