Студенти ТНПУ,  які вивчають польську мову, влаштували флешмоб "Nie  ma radości bez niepodległości" (ВІДЕО)

Студенти ТНПУ,  які вивчають польську мову,
 влаштували флешмоб
"Nie  ma radości bez niepodległości"

З нагоди Дня незалежності Польщі студенти факультету філології і журналістики, які вивчають польську мову, влаштували флешмоб під назвою "Nie  ma radości bez niepodległości" (Немає радості без Незалежності).

Метою заходу було підкреслити важливість незалежності для кожної держави, а також вшанувати національне свято Польщі -  нашого найближчого сусіда, стратегічного партнера університету, країни, мова якої вивчається в нашому університету,  нації,  представники якої проживають, навчаються та працюють у нашому місті.

Студенти співали відому польську пісню "Hej, sokoły" (автором якої є українсько-польський поет Тиміш Падура) та танцювали популярний у Польщі та в Україні молодіжний інтеграційний танець - "бельгійку". Закінчили флешмоб гаслом "Nie ma radości bez niepodległości".

Студентки

Виконання пісні