Кафедра журналістики організувала зустріч  з секретарем Національної спілки журналістів України

Кафедра журналістики організувала зустріч
з секретарем Національної спілки
журналістів України

Нещодавно на кафедру журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка завітав відомий громадський діяч, секретар Національної спілки журналістів України, викладач Національного університету “Острозька академія”, керівник Школи універсального журналіста та письменник Віталій Юрійович Голубєв.

На зустрічі він розповів студентам про переваги й недоліки соціальних мереж. Цікавою порадою стало те, як за допомогою постів та історій можна керувати суспільством. Також розказав як легко створюється та поширюється фейк, бо у ХХІ столітті люди стали надто довірливими, тому, що намагаючись бути в курсі всіх новин, часто вигадане сприймають за правду. До того ж, журналіст закликав навчитися розпочинати день із самого себе, сім’ї, а не з безцільного гортання стрічок у «Facebook» та «Instagram», адже, за його словами: «Соцмережі – це важливе, але не єдине у житті».

Віта Шумило