ТНПУ вітає переможців фотоконкурсу до Міжнародного дня студента! (ФОТО)

ТНПУ вітає переможців фотоконкурсу

до Міжнародного дня студента!

До Міжнародного дня студента у ТНПУ відбувся фотофлешмоб, за умовами якого потрібно було зробити фото в університеті, розмістити його у соціальних мережах під хештегом #STUDENT_TNPU2019 та написати, чому ви любите ТНПУ.

Переможців, фото яких набрали найбільшу кількість вподобань, обрали 18 листопада. Вони вже отримали подарунки, і сьогодні ми ще раз їх вітаємо:

І місце посіла Соломія Вельган. Її світлина набрала 478 вподобань.
ІІ місце – Христина Надала, її фото друзі підтримали 374-ма вподобаннями.

вручення подарунків вручення подарунків
Подарунки дівчатам вручив начальник відділу у справах молоді В.Л.Брословаський

Учасники флешмобу зворушливо відгукнулися про рідний ТНПУ.

Олена Зубкевич:  «Щаслива бути тут. Люблю ТНПУ».

Марія Муц: «Люблю ТНПУ за широкі можливості і перспективи, за особливу атмосферу і традиції, за приємних студентів і розумних викладачів. Люблю за безцінне почуття щастя від навчання тут».

Юлія Іноземцева: «Люблю ТНПУ за можливість саморозвитку і платформу крутих ідей».

Катерина Кошляцька: «Дякую ТНПУ за цих людей. Люблю їх. Люблю ТНПУ за нові знайомства та найкращих щирих людей».

Соломія Вельган: «Рідний ТНПУ. Люблю тебе за атмосферу, за нові знайомства і за можливості, які ти відкриваєш перед своїми студентами. ТНПУ – найкращі!».

Христина Надала: «Любов не має терміну придатності, а любов до рідного ТНПУ ніколи не встратить актуальності».

Наталія Рудик: «ТНПУ – мій омріяний Університет. Люблю його за нові знайомства, мій факультет і свою найкращу групу ФВ-11, натхнення і працю викладачів, за нові знання, квести та змагання, за неймовірні враження. Саме тут майбутні професіонали своєї роботи. ТНПУ – найкращий!».

Юлія Гарасим: «Люблю ТНПУ за те, що дає хороші перспективи і просто за те, що найкращий».

Зубкевич

учасниця

учасниця учасниця2

учасниця3  учасниця4

учасниця учасниця5

Бажаємо усім учасникам удачі, натхнення та яскравих вражень, нехай студентські роки залишать приємні спогади на все життя!

Відділ у справах молоді