На факультеті філології і журналістики ТНПУ підвели підсумки обласного літературного конкурсу «Акорди творчості» (ФОТО)

На факультеті філології і журналістики ТНПУ

підвели підсумки обласного літературного

конкурсу «Акорди творчості»

19 листопада, на факультеті філології і журналістики відбувся обласний літературний конкурс «Акорди творчості», в ході якого учні середніх і старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій міста Тернополя й області презентували свої художні твори у номінаціях «Поезія», «Проза», «Драматургія». Журі очолювали доценти кафедри теорії і методики української та світової літератури Вашків Леся Петрівна і Данилевич Марія Миколаївна.

Вітальні слова виголосили заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського обласного відділення МАН України Штука Світлана Всеволодівна, заступник декана з виховної роботи Свистун Ніна Олександрівна і доцент кафедри теорії і методики української та світової літератури Скуратко Тетяна Миколаївна.

Під час заходу

Більше фото дивіться тут

Талановиті і креативні учасники конкурсу засвідчили, що володіти мистецтвом слова - це насамперед випромінювати енергію «аристократизму духу». Віримо, що їхня активна участь стане потужним мотиватором і джерелом творчого натхнення!

Вітаємо переможницю у номінації «Проза» Оверко Юлію, ученицю 11 класу Збаразької ЗОШ 1-3 ст. #2 імені Івана Франка, чия поетична замальовка «Барвисте щастя» вразила жанровою довершеністю, викладовою жвавістю і легкістю, яскравою образністю.

С.Бородіца