Магістранти факультету іноземних мов ТНПУ провели мотиваційну зустріч для першокурсників «How not to Waste Your Master’s. 2.0” (ФОТО)

Магістранти факультету іноземних мов ТНПУ
провели мотиваційну зустріч
для першокурсників

«How not to Waste Your Master’s. 2.0”

Магістранти факультету іноземних мов ТНПУ з кафедрою англійської філології та методики навчання англійської мови провели уже вдруге мотиваційну зустріч для першокурсників «How not to Waste Your Master’s. 2.0”.

Ця хороша традиція, що розпочалась минулого року, має на меті презентувати власні історії досягнень магістрантів, розповісти про можливості участі у програмах обміну та подвійного диплому, поділитись спогадами про студентське життя та надихнути першокурсників проявляти ініціативу не лише у навчальному процесі, а й долучатись до виховних, тематичних та культурно-мистецьких заходів, де студенти можуть вільно проявити свою креативність та талант.

Атмосфера дійства була позитивною та теплою

Більше фото дивіться  тут

Магістранти створили чудовий настрій та щиро ділилися усіма порадами та досвідом зі своїми наступниками, а першокурсники впродовж усього заходу уважно слідкували за усією інформацією та захоплювались рівнем англійської презенторів, які, сподіваємось, будуть тепер для них орієнтирами у навчанні.

Завершилась мотиваційна зустріч загадками про викладачів за ключовими словами, які їх характеризують та пізнавальним англомовним квестом, під час якого учасникам потрібно було відвідати 5 локацій та відгадати і презентувати нестандартні завдання.

Дякуємо усім, хто долучився до заходу, а особливо його натхненникам, викладачам кафедри Яремі Оксані Богданівні та Ладиці Ользі Володимирівні за ідейність та актуальність такого івенту.

Дякуємо також керівництву університету за створення чудової локації – Освітнього Хабу English Digital Space, що є відмінною платформою для проведення подібних заходів та зустрічей!

Кафедра англійської філології
та методики навчання англійської мови