Захист магістерської роботи в ТНПУ  став дарунком місту  і новою легендою для краян!

Захист магістерської роботи в ТНПУ
став дарунком місту
 і новою легендою для краян!

Неймовірне дійство проходило сьогодні в ТНПУ: на території студмістечка перед головним корпусом під спалахи  фотокамер на урочистому зібранні громадськості відбувся... захист магістерської роботи дизайнера Павла Гавраса.

Розпочав імпрезу декан факультету мистецтв Зіновій Миколайович Стельмащук.

У присутності ректора та державної екзаменаційної комісії під на диво яскравим зимовим сонцем було представлено нову скульптуру, встановлену на Алеї мистецтв, - "Мислитель".

Новий твір - символічний і загадковий - чудово проілюстрував католицький день Святого Миколая, адже саме на цей день припало відкриття пам'ятника. Тож не дивно, що в день, коли Європа відзначає всіма улюблене і самобутнє свято, "Мислителя" одразу назвали Миколаєм. Так в ТНПУ розпочався цикл зимових обрядових свят, а місто отримало ще один дарунок від університету.

на Алеї мистецтв

Під час дійства велася пряма трансляція на мережевих каналах ТНПУ, дивіться відео!
Докладний фотозвіт дивіться в
альбомі

Під час відкриття було дотримано усіх протокольних вимог, а ще звичали теплі слова вдячності для Павла Гавраса та його наукового керівника Романа Казимировича Вільгушинського.

Сам автор подякував ректорату та адміністрації ТНПУ за створення Алеї мистецтв та всебічну підтримку талановитим студентам; викладачам, які в нього повірили; а також своїм друзям-студентам, які допомагали у створенні композиції, і батькам - за розуміння його довгої відсутності, адже робота вимагала багато часу і зусиль.

У вітальному слові ректор ТНПУ висловив упевненість, що Алея мистецтв завдяки П.Гаврасу та усьому колективу мистецького факультету стане улюбленим місцем не лише викладачів і студентів, а й тернополян та гостей міста. Адміністрація університету сприятиме тому, щоб навесні алея стала справжньою оазою. А ще університет знайде можливість підтримувати творчі проєкти свого випускника Павла Гавраса і така співпраця буде плідною, цікавою і корисною для всіх.

Автору скульптури та науковому керівнику було вручено подяки та символічні подарунки, які засвідчують їхню причетність до єдиної натхненної, креативної, талановитої родини ТНПУ.

А тим часом нова скульптура наче притягувала до себе нових і нових глядачів, і ось уже в Тернополі з'явилася нова легенда: про своє найзаповітніше бажання напередодні важливих подій потрібно розповісти Мислителю Миколаю, і тоді... Тернополяни мають можливість самостійно перевірити цю чудову прикмету.

Споглядаючи нову скульптурну композицію, заглиблюючись поруч з Мислителем у свої думки,  кожен відчує в собі щось особливе, щире, справжнє і дивовижне.

Наші краяни вкотре переконалися: ТНПУ - найкращі. А ви з нами?

Відділ у справах молоді