На факультеті педагогіки та психології ТНПУ відбулася   конференція «Молодь проти насильства» (ФОТО)

На факультеті педагогіки та психології ТНПУ

відбулася
конференція

«Молодь проти насильства»

4-6 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувалася конференція «Молодь проти насильства» на базі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за участю Управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Служби у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради, Тернопільського комунального методичного центру освітніх-інновацій та моніторингу.

Обговорюємо проблему насильства  у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
Обговорюємо проблему насильства  у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Теоретичні аспекти проблеми насильства обговорювали у закладах середньої освіти, а пошук практичних аспектів її вирішення відбувся на факультеті педагогіки та психології ТНПУ.

Студенти факультету педагогіки та психології -  активні учасники конференції
Студенти факультету педагогіки та психології -  активні учасники конференції

Молодь обговорює проблему.
Молодь обговорює проблему

Вчимося розпізнавати булінг

Неймовірно цікавим та конструктивним став захист учнівських та студентських проєктів на тема: «Освітнє середовище без жорсткості та насильства: практичні інструменти».

Захист проєкту

Ми переконалися, що наша молодь не лише розуміє актуальність та складність цієї проблеми, а має чітке бачення шляхів її вирішення.

Заступник декана
факультету педагогіки та психології