Стартувала спартакіада першості ТНПУ серед викладацького складу та працівників університету. (ФОТО)

Стартувала спартакіада першості ТНПУ
 серед викладацького складу
та працівників університету

Нещодавно у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка були проведені змагання з настільного тенісу серед працівників вишу у рамках університетської спартакіади. Організатором змагань  виступили голова профкому працівників університету Анатолій Ананійович Григорук, голова спортивного клубу Петро Петрица та доцент кафедри фізичного виховання Сергій Олександрович Мехоношин, який виступив головним суддею.

Хочемо відзначити велику кількість шанувальників настільного тенісу, де за тенісним столом були на рівні представники вишу незважаючи на вік, стать та посаду, які захищали честь свого факультету.

Принципова гра між гравцями факультету фізичного виховання та фізико-математичного факультету

Перша ракетка вишу М.С. Кебало (декан факультету іноземних мов)

Ігрові моменти

Також, другий рік поспіль виборює призові місця найстарший учасник змагань Вакуленко Людмила Олексіївна кандидат медичних наук, доцент кафедри здоров’я людини, фізичної реабілітації  та безпеки життєдіяльності, яка на рівні з усіма в особистій першості серед жінок здобуває бронзову нагороду. Другу позицію виборює Писарчук Оксана Тарасівна, золото - Лаврін Галина Зиновіївна.

За результатами ігор серед чоловіків особисті та загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:

Особисті місця

1 місце – Микола Степанович Кебало

2 місце – Петро Миколайович Петрица

3 місце – Петро Ігорович Ладика

Командні місця

1 місце – команда факультету іноземних мов

2 місце – команда факультету фізичного виховання

3 місце – команда фізико-математичного факультету

Нагородження особистої першості серед працівників (жінки)

Нагородження особистої першості серед працівників (чоловіки)

Головний суддя змагань Сергій Олександрович Мехоношин і голова спортивного клубу Петро Петрица привітали переможців, подякувавши всім учасникам змагань з  настільного тенісу за виявлений інтерес. За проявлену спортивну майстерність та жагу до перемоги вони отримали грамоти та цінні призи.

Більше фото дивіться
тут

Головний суддя нагороджений подякою за сумлінну і ефективну працю, високий професіоналізм суддівства та активну участь у спортивному житті ТНПУ.

Вітаємо команди з такими результатами і бажаємо подальших перемог.

Голова спортивного клубу
Петро Петрица