ТНПУ долучився до екологічних проєктів із сортування відходів (ФОТО)

ТНПУ долучився до екологічних проєктів
 із сортування відходів

У приміщенні головного корпусу університету встановлені 18 контейнерів для сортування відходів (вторсировини): паперу, пластику і скла. Контейнери змонтовані в контексті реалізації екологічних просвітницьких проєктів ECO Culture і «Зелений равлик» за підтримки ректора університету проф.Б.Б.Буяка.

До складання і установки контейнерів активно долучилися студенти географічного факультету за сприяння координатора проєкту ECO Culture і викладача кафедри географії України і туризму ТНПУ Рудакевича І.Р.

Складаємо контейнери

Висловлюємо вдячність за матеріальну і технічну підтримку цього проєкту Посольству Республіки Польща в Україні, компаніям Continental Farmers Group і «Резонанс Медіа».

Ця ініціатива отримала позитивну підтримку від студентів і викладачів університету.

Сортування2
Сортуємо!

Це не складно!

Екологія важлива!

Прохання від організаторів проєкту відповідально здійснювати сегрегацію відходів і викидати в контейнери сухий і чистий папір, пластик чи скло.

Рудакевич І.Р.