Відбулася зустріч магістрів історичного факультету ТНПУ  із стейкхолдерами освітньої програми  «014.03 Середня освіта. Історія»  та «032 Історія та археологія»  (ФОТО)

Відбулася зустріч магістрів історичного факультету ТНПУ
 із стейкхолдерами освітньої програми
 «014.03 Середня освіта. Історія»
та «032 Історія та археологія»

10 грудня 2019 р. на базі Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу відбулася зустріч магістрів історичного факультету із стейкхолдерами освітньої програми «014.03 Середня освіта. Історія» та «032 Історія та археологія».

В ході проведеного заходу було організовано практичний семінар на тему: «Особливості працевлаштування випускників ТНПУ в закладах та установах освіти Тернопільської міської територіальної громади», який провели методист центру Андрій Дмитрович Вівчар та професор ТНПУ Микола Валентинович Бармак.

Розмова триває

Після обговорення питань практичного семінару студенти отримали вичерпні відповіді щодо поширених проблем, з якими зустрічається молодий педагог при працевлаштуванні у закладах освіти Тернопілля. Окрім того, учасники семінару ознайомилися із роботою Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, відвідали бібліотеку методичної літератури центру та отримали відповідні сертифікати.

Сертифікати

сертифікати
Сертифікати отримали!

Висловлюємо щиру подяку працівникам Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу за теплу зустріч та змістовну розповідь.

Магістрантка групи мІс-11
Катерина Нагорна