Профспілка працівників ТНПУ провела звітно-виборну конференцію (ФОТО)

Профспілка працівників ТНПУ провела

звітно-виборну
конференцію

23 грудня 2019 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті  імені Володимира Гнатюка відбулася звітно-виборна профспілкова конференція,  на якій були присутні 130 із  143 делегатів.

Чинний голова профкому, доц.А.А.Григорук у своїй доповіді ознайомив делегатів з роботою профспілки за звітний період (2015-2019 р.р.), розповів про успіхи та здобутки профспілкової організації університету, а також окреслив коло проблем, які виникали в ході роботи.

Виступ голови профспілкового комітету працівників ТНПУ Григорука А. А.

Учасники конференції

Голова  обласної  профспілкової організації працівників освіти і науки Л.І.Мокей у своєму виступі схвально відгукнулася про роботу первинної профспілкової організації ТНПУ, охарактеризувала основні напрями роботи профкому, вручила подяки активним профоргам факультетів.

Про роботу ревізійної комісії первинної профспілкової організації ТНПУ прозвітував заступник голови ревізійної комісії В.М.Валігура.

Позитивно оцінив роботу профкому ректор університету, проф.Б.Б.Буяк, відзначивши, що співпраця з профспілковою організацією – головна умова для гарної роботи, бо адміністрація має знати, чим живе колектив.

На конференції делегати одноголосно обрали головою профкому  працівників – доц. А.А.Григорука та заступниками голови профкому І.Г.Каплуна та І.М.Бабій, а також затвердили новий склад профспілкового комітету, до якого ввійшли всі голови профбюро факультетів, і ревізійну комісію профкому.

Президія

Більше фото дивіться в