ЗМІ про нас. Святкове шоу «Хто зверху?» у тернопільському педагогічному університеті: відпочивати вміють ті, хто добре вчиться
ЗМІ про нас

Святкове шоу «Хто зверху?»
 у тернопільському педагогічному університеті:
 відпочивати вміють ті, хто добре вчиться

Напередодні Дня закоханих у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка заряджали позитивом та неймовірними емоціями учасники інтелектуально-розважального шоу «Хто зверху?». Відому телевізійну програму студенти переробили під свій лад.

Взяти участь у шоу могли всі охочі: для цього варто було лише заповнити онлайн-заявку і пройти відбір. Цікаві, розумні, амбітні та впевнені в собі учасники дійства навчаються на різних факультетах і до цього не знали один одного. Проте це не стало їм на заваді стати справжніми командами.

Команда дівчат:

Кручковська Ірина  (факультет філології і журналістики);
Луцко Софія  (факультет іноземних мов);
Савчук Анастасія  (факультет філології і журналістики);
Карпик Анастасія  (факультет філології і журналістики);
Гавур Мар'яна  (географічний факультет).

Команда хлопців:

Нємий Віталій  (факультет мистецтв);
Ярмусь Роман  (історичний факультет);
Щебивовк Віталій  (факультет фізичного виховання);
Колодій Андрій (факультет мистецтв);
Подтабачний Микола  (географічний факультет).

Ведучі святкової програми: Христина Надала (факультет філології і журналістики) та Назар Федоров (історичний факультет).

Конкурси «Склади слова», «Відгадай мелодію», «Чиє це?», «Мій IQ» створили атмосферу справжнього інтелектуально-розважального двобою, у якому перемогли з невеличким відривом дівчата. Між конкурсами – запальні танці та співи.

Шоу "Хто зверху?" у ТНПУ

Цікавинкою заходу стали валентинки з різними побажаннями та передбаченнями для кожного. Їх отримали всі у залі.

Привітав студентів з прийдешнім Днем закоханих і ректор навчального закладу проф.Б.Б.Буяк. Він побажав, щоб «перемогли не «він» чи «вона», а «воно» - справжнє кохання»».

Учасниці інтелектуально-розважального шоу "Хто зверху?"

Всі ініціативи студентської молоді адміністрація Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка підтримує та сприяє їх реалізації. Адже цікаве та пізнавальне проведення вільного часу – запорука успішного навчання.

Зі святом! Любіть та бережіть один одного!

Інтелектуально-розважальне шоу "Хто зверху?"

Редакція Освітнього порталу "Академія"