На історичному факультеті ТНПУ відбулась зустріч з відомим краєзнавцем Тарасом Циклиняком (ФОТО)

На історичному факультеті ТНПУ
 відбулась зустріч з відомим краєзнавцем
Тарасом Циклиняком

24 лютого на історичному факультеті ТНПУ відбулась зустріч з надзвичайно цікавою людиною, краєзнавцем, екскурсоводом, автором історичного проєкту "Дитинство Тернополя" Тарасом Циклиняком.

"Тернополянин не тільки за походженням, але й за покликом душі" - саме так можна охарактеризувати молодого дослідника, який знає про рідне місто більше, ніж будь-який найстаріший його корінний житель.

Доцент О.В.Ятищук представляє гостя

Студенти-історики на зустрічі з краєзнавцем Тарасом Циклиняком

Зустріч з Тарасом Циклиняком замість запланованої години зайняла дві з половиною.  Говорили і про історію Тернополя, і про людей. Власне, історія міста крізь призму життя звичайних людей - цікаво і нестандартно. Модератори зустрічі - професор М.В. Бармак  та доц.О.В.Ятищук.

З вітальним словом - М.В.Бармак
З вітальним словом - проф. М.В.Бармак

Студенти в захопленні від краєзнавчих розвідок про Тернопіль

Студенти, захоплені краєзнавчими розвідками про Тернопіль, не хотіли відпускати цікавого співрозмовника. Десятки запитань та власних історій з життя  від студентської молоді перетворили зустріч в активну бесіду.

Книги про Тернопіль, які Тарас Циклиняк подарував студентам ТНПУ

Наприкінці майбутні історики отримали у подарунок від Тараса Циклиняка понад вісімдесят цікавих книг.