Конкурс «Дистанційно – на відмінно» ТНПУ запрошує до участі!

Конкурс «Дистанційно – на відмінно»
ТНПУ запрошує до участі!

Шановні студенти та викладачі ТНПУ!

Запрошуємо вас до участі в конкурсі найкращих дописів-відгуків про дистанційне навчання в університеті «Дистанційно – на відмінно».

Умови конкурсу

1. Написати відгук про те, як проходить дистанційне навчання в ТНПУ, що відкрили для себе нового в онлайн-навчанні, який досвід здобули тощо.

2. Прикріпити у дописі фотографії або відео, які б демонстрували вашу активність у проведенні дистанційного навчання ТНПУ.

3. Обовязково написати прізвище, імя та факультет.

3. Опублікувати допис на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» або «Інстаграм» з хештегом #ДистанційноНаВідмінно

4. Конкурс проводиться з 30 березня до 24 квітня 2020 р.

5. Найоригінальніші дописи буде опубліковано на офіційній сторінці університету, а після карантину їх автори  будуть відзначені грамотами та подарунками.

Додаткові питання щодо проведення онлайн-конкурсу «Дистанційно – на відмінно» надсилайте на електронну пошту vsm@tnpu.edu.ua

Дотримуйтесь карантину, вчіться на відмінно онлайн та будьте здорові!

Відділ у справах молоді