Відбулося онлайн-засідання вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

Відбулося онлайн-засідання вченої ради

Тернопільського національного педагогічного

університету імені Володимира Гнатюка

31 березня  2020 року в режимі онлайн проводилося планове засідання вченої ради університету.

«Про організацію освітнього процесу та профорієнтаційну роботу на фізико-математичному факультеті» доповіли: декан факультету Громяк М.І. та голова комісії завідувач кафедри філологічних дисциплін початкової освіти факультету педагогіки і психології  Гузар О.В.

Вчена рада університету константувала, що організація освітнього процесу на факультеті здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту», нормативних документів МОН України, ТНПУ, концепції НУШ.

Вагомим є й те, що в теперішніх умовах викладачі та студенти факультету демонструють готовність працювати в режимі дистанційної освіти. Навчальні заняття організовано в різних формах: онлайн лекції, практичні та лабораторні заняття з використанням платформ Zoom, Google Meeting, BigBlueButton, використання можливостей Viber, Telegram, Skype, системи дистанційної організації освітнього процесу LCM Moodle.

Викладачі використовують цілий перелік інструментів для навчання, зокрема, хмарні сервіси Google MEET, Hangouts, сервіс Iaas, хмарну лабораторію на основі платформи Apache CloudStack, лабораторію CL-EVE-NET для вивчення курсу «Комп’ютерні мережі». Окрім того, в системі LCM Moodle зареєстровано 246 курсів дисциплін, з яких 118 є активними на даний час (ті, які передбачені навчальними планами в цьому семестрі).

Для подальшого успішного розвитку факультету варто звернути увагу на оновлення освітніх програм та інформації в НМКД; подальше упровадження сучасних інноваційних технологій у дистанційний освітній процес; забезпечення іншомовної підготовки науково-педагогічних працівників факультету; удосконалення методичних рекомендації до проведення практик.

Вчена рада також розглянула інші поточні питання.

Учений секретар
доц. В. Р. Гевко