Увага всім! ТНПУ запускає новий челендж!
Увага всім!

ТНПУ запускає новий челендж!

Дорогі друзі!

До 80-річчя Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка #АсоціаціяВипускників виступила з ініціативою розшукати наших однокурсників - одногрупників - випускників. Це грандіозний задум, адже кількість випускників ТНПУ - більше 60 тис. Тож давайте підтримаємо це знаменне починання і розшукаємо їх разом! !разом розшукаємо їх. Давайте підтримаємо ініціативу
Як це зробити?

Розроблено такий механізм:
- в один клік приєднатися до групи асоціації ;
- заповнити невеличку анкету випускника ТНПУ;
- передати челендж, запросивши приєднатися до групи асоціації не менш ніж трьох випускників ТНПУ.

Отож, хто згадає більше одногрупників?

Згадати чудові роки навчання, поринути у почуття юності, в атмосферу дружби і пригод - це чудово!

Впевнені, багатьом захочеться розгорнути студентський фотоальбом. Публікуйте ваші студентські фото на сторінці Асоціації випускників ТНПУ з хештегом #СтаріФотографії, адже це найдорожчі миті вашого студентства.

До нашого челенджу вже долучилося багато випускників на чолі з ректором, деканами, нашими улюбленими викладачами, які теж є нашими випускниками (зараз їх зареєструвалося майже чотири сотні ).

А кого запросите ви? Хто згадає більше однокурсників?

#ТНПУ - найкращі. Єднаймося!

А ви з нами?