Унікальний лекторій проводять онлайн науковці ТНПУ разом з Прикарпатським національним університетом (ФОТО)
Унікальний лекторій
проводять онлайн науковці ТНПУ
разом з Прикарпатським національним університетом

У рамках співпраці із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника (ПНУ) з 11 по 29 травня, здобувачі вищої освіти Тернопільського національного педагогічного університету (ТНПУ) спільно з колегами з ПНУ матимуть унікальну можливість долучитися до онлайн лекторію провідних викладачів ТНПУ та ПНУ.

Такий захід відбувається вперше і немає аналогів в Україні. Лише на перший тиждень зареєструвалося 576 слухачів, що доводить зацікавленість молоді у здобутті нових знань та затребуваність “
blended education” (змішаної освіти) в сучасному змінному світі.

Рекордсменами щодо кількості зареєстрованих слухачів є лекції на тему «Психологія емоційного інтелекту особистості» (проф. Шпак М.М.), «Гендерні проблеми української освіти» (доц. Вихор С.Т.), «Мотиваційне консультування як метод допомоги особам з ризиковою та шкідливою поведінкою» (доц. Горішна Н.М.).

Окремі моменти лекцій ви бачите на фото

«Психологія емоційного інтелекту особистості»

Консультування

Біохімія

Лекції проходять на платформі Cisco, люб’язно наданій колегами з Прикарпатського національного університету. Щодня в паралельному режимі у віртуальних кабінетах проходить 15 лекцій, т
ематика яких надзвичайно різноманітна і охоплює дисципліни в галузях суспільних, гуманітарних, біологічних та природничих наук. По завершенню проведених лекцій слухачам пропонується пройти бліц-опитування та, як свідчать результати, здобувачі зацікавлені у продовженні лекторію та розширення кількості лекцій в межах дисципліни.

Ось один з відгуків

Також, одержані позитивні відгуки з боку колишніх випускників, стейкхолдерів з різних куточків України, у тому числі Дніпра, Львова та Харкова. Сподіваємося, що проведений лекторій стане основою для розробки міжуніверситетської платформи дистанційної освіти, яку будемо створювати спільно з партнерськими університетами та яка в майбутньому стане гідним аналогом Coursera в Україні.

Найкращі слова подяки ректорам університетів-партнерів проф. Богдану Буяку та проф. Ігору Цепенді за чудову ідею, проректору з науково-педагогічної роботи ПНУ Сергію Шарину, науковому відділу ТНПУ, технічному відділу ПНУ, а також всім лекторам, хто долучився до її реалізації.

Принагідно від усього коективу ТНПУ вітаємо Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника 80-літнім ювілеєм! На благодатній землі Прикарпаття хай щедрими будуть ваші успіхи і плідними здобутки во славу нашої Батьківщини! А для викладачів і студентів ТНПУ особливо приємно і цінно, що ПНПУ ім.В.Стефаника – наш надійний і добрий партнера, це раз-у раз підтверджують наші спільні проєкти.

Проректор з наукової роботи
та міжнародного співробітництва