Студентки ТНПУ стали дипломантками Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка. Вітаємо!
Студентки ТНПУ стали дипломантками
Х Міжнародного мовно-літературного
конкурсу ім.Т.Шевченка

Вітаємо!

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської студентської молоді ім.Т.Шевченка проводиться щорічно, з метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Студенти ТНПУ завжди беруть у цьому конкурсі активну участь і займають призові місця на всіх етапах конкурсу.

Цьогоріч Дипломом ІІ ступеня нагороджена студентка факультету філології і журналістики Юліана Нестерович. Ця перемога стала гідним здобутком в особистій скарбничці Юліани, адже вона дуже здібна та обдарована студентка, і своєю працею і творчістю вона здобула вже багато відзнак.

Диплом ІІІ ступеня отримала також студентка факультету філології і журналістики ТНПУ - Марія Полиняк. Марія також має творчу натуру і чудові успіхи у навчанні, а також багато нагород за участь в різноманітних конкурсах.

Нестерович Ю. Полиняк М.
Юліана Нестерович та Марія Полиняк - гордість факультету та університету

Вітаємо Юліану Нестерович та Марію Полиняк з приємними перемогами та бажаємо натхнення, радості, втілення мрій, підкорення нових вершин!

Відділ у справах молоді ТНПУ