ТНПУ запрошує на навчання за спеціальністю «Соціальна робота»! (ВІДЕО)

ТНПУ запрошує на навчання
за спеціальністю

«Соціальна робота»!

Ти відчуваєш, що твоя місія життяце допомога людям

Ти прагнеш розкрити власний потенціал

Хочеш мати унікальну, захоплюючу, конкурентоспроможну професію? Приєднуйся до нас!

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи  ТНПУ успішно здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців соціальної сфери, які є конкурентоспроможними на ринку праці.

У процесі підготовки фахівців студенти спеціальності «Соціальна робота», отримують знання із соціологічного, психологічного та юридичного спрямування, поєднуючи при цьому теоретичні знання з практичними навичками в сфері соціальної роботи та активною волонтерською діяльністю.

Для вступу на спеціальність соціальна робота в ТНПУ абітурієнти надають сертифікати УЦОЯО з таких предметів:

Бюджетна пропозиція на бакалаврат

1. Українська мова та література;

2.  Історія України;

3. Математика або іноземна мова (на вибір).

Небюджетна пропозиція на бакалаврат

1.  Українська мова та література;

2.  Історія України;

3.  Біологія або географія (на вибір).

Для вступу на спеціальність Соціальна робота на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» в ТНПУ абітурієнти:

- надають сертифікат УЦОЯО з предмету Українська мова та література;

- складають фаховий іспит (соціальна робота).

Можливості працевлаштування

1. У державній сфері: адміністративному секторі (керуванні соціальною сферою), соціальних організаціях і службах (службах соціальної підтримки населення, службах зайнятості, державних пенсійних фондах, реабілітаційних, кризових і консультативних центрах).

2. У державних структурах, що здійснюють поряд з основною діяльністю соціальну роботу з окремими групами населення (у МВС, пенітенціарних закладах, армії, охороні здоров'я, з ВПО).

3. У недержавній сфері (ресурсних центрах, суспільних і благодійних фондах, соціальних і кадрових відділах і службах державних і недержавних підприємств і організацій), у неурядових організаціях («Урятуйте Дітей», «Червоний Хрест» ).

4. У бізнесі (в організаціях, що займаються наданням соціальних послуг, добродійністю й організацією допомоги особам, що потрапили у важкі життєві ситуації; на підприємствах – у службах керування персоналом і організації соціального пакета; тренінгових центрах).

5. У представництвах і філіях міжнародних організацій (ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, ООН, Всесвітній Банк, Дитячий Християнський Фонд і т.д.)

Зарахованим студентам гарантується надання місць для проживання у гуртожитках (для немісцевих студентів), доступ до закладів університетської інфраструктури, забезпечується найнижча вартість навчання та проживання у гуртожитках, організовані змістовний відпочинок та дозвілля, активно діє студентське самоврядування тощо.

Чекаємо тебе у нашій команді ТНПУ!