Шановний абітурієнте!  ТНПУ запрошує на навчання за спеціальністю «Психологія»! (ВІДЕО)

Шановний абітурієнте!

ТНПУ запрошує на навчання
за спеціальністю «Психологія»!

денна та заочна форма навчання

Мрієш бути психологом? Ми готові у цьому допомогти. Запрошуємо тебе розпочати цікаву мандрівку світом психології! Навчатися за спеціальністю "Психологія" зовсім не важко, якщо ти зацікавлений в отримані знань, в розширенні свого світогляду, поглядів на світ та людину. Психологія - це актуально! Ти з нами?))

Кафедра психології розвитку та консультування  ТНПУ імені Володимира Гнатюка здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі психології:

- фахове оволодіння спеціальністю дозволяє випускникам впевнено почувати себе на ринку праці України та країн Європи;

навчальний процес забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад із великим досвідом наукової та практичної професійної діяльності;

- практична підготовка студентів здійснюється завдяки залученню їх до інтерактивної, діалогічної взаємодії в тренінгах, практичних заняттях, у виконаннях науково-дослідних завдань, через систему навчальних практик в закладах освіти та інших сферах діяльності психолога;

- впродовж навчання по спеціальності є можливість отримати подвійний диплом у навчальних закладах Польщі, Німеччини.

Для вступу на спеціальність "Психологія" в ТНПУ абітурієнти надають сертифікати УЦОЯО з таких предметів:

Бюджетна пропозиція на бакалаврат

1.   Українська мова та література;

2.   Математика

3.   Біологія або іноземна мова (на вибір).

Небюджетна пропозиція на бакалаврат

4.   Українська мова та література;

5.    Історія України;

6.   Біологія або іноземна мова (на вибір).

!!! Випускники коледжів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» усіх напрямків підготовки вступають на 2 курс денної та заочної форм навчання за результатами фахового вступного випробування з психології та результату ЗНО з Української мови та літератури.

!!! Вступ в магістратуру – єдиний вступний іспит (ЗНО з іноземної мови) та фахове вступне випробування з психології.

Приєднуйся до команди активних студентів-психологів ТНПУ імені Володимира Гнатюка!