Онлайн-ректорат у ТНПУ: працюємо за планом
Онлайн-ректорат у ТНПУ:

працюємо за планом

Сьогодні, 18 травня, відбулося планове дистанційне засідання членів ректорату в режимі відеоконференції за допомогою онлайн-платформи Zoom.

Оскільки карантинні обмеження продовжуються, то відповідно  вдосконалюється діджиталізація освітнього процесу в ТНПУ. Так, сьогодні  «Про облік та виконання навчального навантаження викладачами університету» в режимі дистанційного навчання та, власне, завершення навчального року онлайн доповідав завідувач навчально-методичного відділу А.В.Киданюк. Активну участь в обговоренні важливих робочих питань взяли також ректор університету Б.Б.Буяк, перший проректор Г.В.Терещук, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Г.І.Фальфушинська,  ін.

Отже,  найголовніші питання з онлайн-засідання членів ректорату 18 травня 2020 року.
  1. Члени ректорату розглянули можливість оформлення електронних індивідуальних планів роботи викладачів.

2. Обговорили  доцільність внесення змін у Положення про дистанційне навчання на 2020/2021 н.р.

3. З’ясували важливі питання дистанційного поточного та семестрового контролю студентів, а саме: специфіку ідентифікації студентів під час захисту, до прикладу, бакалаврської роботи, наявність чи відсутність електронного підпису здобувача освіти під час захисту своєї роботи, використання найкращих платформ роботи, єдиного інструментарію комунікації із студентами тощо.

4. Розглянули перспективні та першочергові завдання у секторі акредитації освітньо-наукових та освітньо-професійних програм.

5. Директор Центру довузівської підготовки ТНПУ М.М.Бойко оголосила про старт ІІ туру Всеукраїнської олімпіади ТНПУ-2020.

6. Проректор з навчально-методичної роботи І.В. Гевко  прозвітував про надання першого етапу благодійної допомоги в Тернопільську міську комунальну лікарню швидкої допомоги, а саме: 500 багаторазових захисних костюмів для медиків та 250 захисних масок - респіратор Бук 3 FFP3 на загальну суму 154500 грн.
Розглянули і інші важливі питання.

Працюємо продуктивно онлайн, ведемо конструктивні діалоги та успішно комунікуємо. Бажаємо всім здоров’я та оптимізму!

Прес-служба ТНПУ