Увага! Новий конкурс в ТНПУ!

Конкурс найцікавішої історії з студентського життя в #ТНПУ.
.
Говорять, що студентські роки — найрадісніший і найщасливіший період життя людини. І як ж тут не погодитися? Це не тільки напружена інтелектуальна праця, але й радість спільної творчості, перемоги на різних конкурсах, спортивних змаганнях тощо.
.
Студентське життя, зазвичай, запам’ятовується як один із найяскравіших періодів у життєвій історії людини. Чому? Тому що, фактично, це перший самостійний досвід особистості, це перший крок у доросле життя, це життя у гуртожитку, це багатогранність вмінь та інтересів.
.
Тому ми хочемо, щоб ви поринули у свої студентські роки та пригадали найцікавіші моменти під час навчання в найкращому університеті.

Умови конкурсу дуже прості:

Пригадати та написати найцікавішу історію з студентського життя.

- Набрати якомога більше вподобайок.

Публікації можна залишати до 18 червня включно.

І вже 19 червня 2020 року буде обрано переможця за кількістю вподобайок.

Звичайно ж, як без подарунків. Переможець отримає фірмовий подарунок з символікою ТНПУ, який буде відправлений поштою.