Зустрічайте, нові та оновлені спеціальності  кафедри фізики на методики її навчання (ВІДЕО) (ФОТО)

Зустрічайте, нові та оновлені спеціальності

кафедри фізики на методики її навчання

Якщо в майбутньому ти бачиш себе успішною людиною, яка, незважаючи на життєві реалії прагне отримати сучасну освіту та з впевненістю дивитися у завтрашній день – зроби перший крок – отримай якісну освіту!

На тебе чекають нові та оновлені спеціальності кафедри фізики та методики її навчання:

для здобуття ступеня бакалавра (при вступі на навчання на основі повної загальної середньої освіти) за такими освітньо-професійними програмами:

·        014.08 Середня освіта (Фізика) із предметною спеціальністю 014.09 Середня освіта (Інформатика) та спеціалізацією «робототехніка».

·        014.08 Середня освіта (Фізика) із предметною спеціальністю 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)).

Перелік конкурсних предметів:

·        українська мова і література;

·        математика;

·        фізика або іноземна мова, або біологія.

Для здобуття ступеня бакалавра (при вступі на навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста) за освітньо-професійною програмою:

·        014.08 Середня освіта (Фізика) із предметною спеціальністю 014.09 Середня освіта (Інформатика).

Вступні випробування:

·        співбесіда;

·        фахове вступне випробування.

Для здобуття ступеня магістра (для осіб, які здобули ступінь бакалавра) за освітньо-професійною програмою (денна та заочна форми навчання):

·        014.08 Середня освіта (Фізика) із предметною спеціальністю 014.04 Середня освіта (Математика).

Вступні випробування:

·        вступний іспит з іноземної мови;

·        фахове вступне випробування.

фізика