ТНПУ запрошує на навчання за спеціальністю  «Середня освіта (Математика)»! (ВІДЕО)
ТНПУ запрошує на навчання
за спеціальністю
 Середня освіта (Математика)

Ти серед найрозумніших та найкмітливіших у своєму класі? Любиш помічати закономірності, будувати абстрактні концепції та знаходити оригінальні рішення цікавих проблем? Вважаєш, що математика та логіка є необхідними у твоїй майбутній професії?

Кафедра математики та методики її навчання фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка чекає саме на тебе.

Ми допоможемо відкрити надзвичайний світ точних наук та мистецтва педагогіки, що дасть змогу освоїти незамінну професію Вчителя. Сформуємо міцний фундамент математичних знань, який допоможе тобі рухатися далі у світ науки, аналітики, програмування чи вивчення штучного інтелекту.

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 014.04 Середня освіта (Математика).

Освітній рівень ¾ бакалавр. Термін навчання ¾ 3 роки 10 місяців. Кваліфікація: бакалавр освіти, вчитель математики.

Перелік конкурсних предметів:

·        українська мова і література (k=0,3);

·        математика (k=0,35);

·        на вибір: фізика, іноземна мова чи географія (k=0,2).

Освітній ступінь ¾ магістр. Термін навчання ¾ 1 рік 4 місяці. Кваліфікація: магістр освіти, викладач математики.

Перелік вступних випробувань:

·        фаховий іспит;

·        іноземна мова;

·        співбесіда зі спеціальності.